logotype
image1 image1 image1

Aktualności

Civis Polonus - zaproszenie na spotkanie online „Cyfrowa transformacja Europy”

Szanowani Państwo,
 
w imieniu Fundacji Civis Polonus i Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce serdecznie zapraszam na spotkanie online „Cyfrowa transformacja Europy”, które odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 17:00. To trzecie spotkanie z cyklu „Młodzi o przyszłości Europy. Spotkania online na temat kierunków rozwoju Unii Europejskiej”.
 
Naszym gościem będzie Jarosław Greser - doktor nauk prawnych, adiunkt na UAM w Poznaniu w zakresie prawa nowych technologii i regulacji wschodzących technologii, wykładowca na Politechnice Wrocławskiej, członek sieci eksperckiej Team Europe.
 
Porozmawiamy o ambicjach cyfrowych Unii Europejskiej. Poruszymy kwestie sztucznej inteligencji, Internetu Reczy, danych jako nowej ropie naftowej, bezpieczeństwa i prywatności w cyfrowym świecie. Dowiemy się, w jaki sposób rozwiązania cyfrowe mogą przełożyć się na osiągnięcie neutralności klimatycznej. Wspólnie zastanowimy się na tym, jakie problemy Europejczyków może rozwiązać cyfryzacja i co należy robić, aby transformacja cyfrowa faktycznie poprawiła jakość naszego życia. Rekomendacje wypracowane podczas spotkania zostaną przekazane Komisji Europejskiej jako głos młodych wpisujący się w Konferencję w sprawie przyszłości Europy.
 
Na spotkanie zapraszamy osoby do 30 roku życia. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja i limit zgłoszeń – link do rejestracji.
 
Więcej informacji o znajdą Państwo na stronie internetowej.
2021  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk